خیر سرم داشتم درس میخوندم، بعد یکی از هم‌اتاقیام که نمیدونم چرا چند روزه بی دلیل با من لج شده و همش بهم غیرمستقیم تیکه میندازه تو گوشیش آهنگ پخش کرد و صداشو زیاد کرد. یه کم تحمل کردم که شاید خودش بفهمه و قطع کنه آهنگشو اما اصلا انگار نه انگار. آخرش با لحن خیلی آروم و مودبانه بهش گفتم که دارم درس میخونم میشه قطع کنی آهنگتو یا با هندزفری گوش کنی؟ گفت نه تو هندزفری بزن نشنوی!!!

من خیلی آدم صبوریم اما وقتی یه نفر بخواد بهم زور بگه و قلدر بازی در بیاره به معنای واقعی سگ میشمdevil

یه مشت محکم زدم رو میز (بیچاره اونی که کنارم نشسته بود داشت درس میخوند پرید هوا) و شروع کردم عربده کشی و فحاشی :\ ( خودم میدونم کار زشتیه اما دست خودم نبود خب)

اما اینجوری خالی نمیشدم و بیشتر عصبی شده بودم و اینم میدونستم که اگه بگیرم بزنمش بعدا دردسر میشه واسم، پس همه دق و دلیامو سر کمد بیچاره خالی کردم frown جوری از ته وجودم مشت زدم به کمد که قشنگ خم شد و رفت تو.

خلاصه بعد این الم شنگه‌ای که راه انداختم حساب کار اومد دستش و رفت یه گوشه ساکت نشست!

من واقعا آدمی نیستم که بخوام از این کارا بکنم و تو این چندسال زندگی خوابگاهی همیشه خودمو کنترل میکردم تو این شرایط اما اینبار دیگه طرف خیلی داشت پررویی میکرد!!!

نمیدونم چش شده و چرا اینجوری باهام برخورد میکنه آخه من واقعا هیچکاری نکردم که مثلا بخواد به دل بگیره و اینطوری تلافی کنه.

به نظر شما با این مدل آدما باید چطوری برخورد کرد؟!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها